Idę tam, gdzie wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności / Chełmno: Tragiczny wypadek - siedem osób nie żyje

Dodane przez: Sylwia Sitnik | Dodane dnia: 13-04-2014 | Czytane: 4702 razy

W nocy z soboty na niedzielę około 2:00 w miejscowości Klamry, koło Chełmna (woj.kujawsko-pomorskie) na drodze powiatowej doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia siedem osób zginęło, a dwie zostały ranne. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w momencie, gdy samochód osobowy marki Renault Scenic na łuku drogi wypadł z drogi, a następnie z impetem uderzył prawym bokiem w drzewo. W momencie wypadku podróżowało nim aż dziewięć osób. Wszyscy pasażerowie byli niepełnoletni.

Niestety siedmioro nastolatków w wyniku zderzenia poniosło śmierć na miejscu. Najmłodsza ofiara miała 13 lat. Dwoje młodych ludzi przeżyło wypadek, zostali oni przetransportowani do okolicznych szpitali. 16 - letnia dziewczyna nie odniosła poważnych obrażeń i została zwolniona ze szpitala.

Przyczyna wypadku jest nieznana. - Prawdopodobnie do zdarzenia mogło dojść przez nieostrożne zachowanie się kierowcy samochodu marki Renault Scenic. - mówi kpt. Tomasz Guzek, z Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. - Łącznie pięcioosobowym autem podróżowało 9 osób. Wiadomo również, że stan dwóch osób rannych nie zagraża życiu - dodaje. 

W miejscowości Klamry doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód osobowy na łuku wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Ofiarami zostali młodzi ludzie, w wieku 16-17 lat. Trwają czynności ustalające tożsamość uczestników wypadku, postępowanie w tej sprawie prowadzi chelmska policja.

Przyczyna wypadku jest nieznana. - Prawdopodobnie do zdarzenia mogło dojść przez nieostrożne zachowanie się kierowcy samochodu marki Renault Scenic. - mówi kpt. Tomasz Guzek, z Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. - Łącznie pięcioosobowym autem podróżowało 9 osób. Wiadomo również, że stan dwóch osób rannych nie zagraża życiu- dodaje.

Droga, która była zablokowana kilka godzin jest już przejezdna. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wiadomo już, że młodzi ludzie spędzali czas na ognisku, potem postanowili pojeździć samochodem, tak po prostu, bez celu.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco!

Wyślemy na Twój adres informację, abyś nie ominął niczego.

Logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasło? Przypomnij!

Najnowsze zdjęcia użytkowników
Reklama
Najnowsi użytkownicy
akba-pl
niesmialyperfide
Tomaszkossss
refanarteak
vigivazzexo897

W serwisie jest: 0 zarejestrowanych użytkowników i  83 gości.

Nasz świeżak: akba-pl.


Strona GłównaAktualnościRedakcjaRejestracjaO nasOferta reklamowaOferta szkoleniowaFAQPolityka prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone - Remiza.com.pl - 2006 - 2011 | ISSN 2080-2625

strony www Gdańsk MiroArt MiroArt - od początku z nami!
Kopiowanie jakichkolwiek treści z serwisu bez zgody autora surowo zabronione.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy użytkowników.