Idę tam, gdzie wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności / Chełmno: Tragiczny wypadek - siedem osób nie żyje

Dodane przez: Sylwia Sitnik | Dodane dnia: 13-04-2014 | Czytane: 5004 razy

W nocy z soboty na niedzielę około 2:00 w miejscowości Klamry, koło Chełmna (woj.kujawsko-pomorskie) na drodze powiatowej doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia siedem osób zginęło, a dwie zostały ranne. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w momencie, gdy samochód osobowy marki Renault Scenic na łuku drogi wypadł z drogi, a następnie z impetem uderzył prawym bokiem w drzewo. W momencie wypadku podróżowało nim aż dziewięć osób. Wszyscy pasażerowie byli niepełnoletni.

Niestety siedmioro nastolatków w wyniku zderzenia poniosło śmierć na miejscu. Najmłodsza ofiara miała 13 lat. Dwoje młodych ludzi przeżyło wypadek, zostali oni przetransportowani do okolicznych szpitali. 16 - letnia dziewczyna nie odniosła poważnych obrażeń i została zwolniona ze szpitala.

Przyczyna wypadku jest nieznana. - Prawdopodobnie do zdarzenia mogło dojść przez nieostrożne zachowanie się kierowcy samochodu marki Renault Scenic. - mówi kpt. Tomasz Guzek, z Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. - Łącznie pięcioosobowym autem podróżowało 9 osób. Wiadomo również, że stan dwóch osób rannych nie zagraża życiu - dodaje. 

W miejscowości Klamry doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód osobowy na łuku wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Ofiarami zostali młodzi ludzie, w wieku 16-17 lat. Trwają czynności ustalające tożsamość uczestników wypadku, postępowanie w tej sprawie prowadzi chelmska policja.

Przyczyna wypadku jest nieznana. - Prawdopodobnie do zdarzenia mogło dojść przez nieostrożne zachowanie się kierowcy samochodu marki Renault Scenic. - mówi kpt. Tomasz Guzek, z Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. - Łącznie pięcioosobowym autem podróżowało 9 osób. Wiadomo również, że stan dwóch osób rannych nie zagraża życiu- dodaje.

Droga, która była zablokowana kilka godzin jest już przejezdna. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wiadomo już, że młodzi ludzie spędzali czas na ognisku, potem postanowili pojeździć samochodem, tak po prostu, bez celu.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco!

Wyślemy na Twój adres informację, abyś nie ominął niczego.

Logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasło? Przypomnij!

Najnowsze zdjęcia użytkowników
Reklama
Najnowsi użytkownicy
skutecznystomatologde
Faleq
Nonacne3741sb
konopia-marihuanapa
reminune

W serwisie jest: 0 zarejestrowanych użytkowników i  118 gości.

Nasz świeżak: skutecznystomatologde.


Strona GłównaAktualnościRedakcjaRejestracjaO nasOferta reklamowaOferta szkoleniowaFAQPolityka prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone - Remiza.com.pl - 2006 - 2011 | ISSN 2080-2625

strony www Gdańsk MiroArt MiroArt - od początku z nami!
Kopiowanie jakichkolwiek treści z serwisu bez zgody autora surowo zabronione.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy użytkowników.